Široká, ale přehledná nabídka průmyslových odpínačů a přepínačů. Bez omezení.

Neomezujte se proudem.

V naší nabídce najdete odpínače od 16 A do 4 000 A pro střídavé napětí a od 16 A do 1 600 A pro stejnosměrná napětí, a to v mnoha různých provedeních. Základem jsou 3-pólové odpínače pro střídavá napětí, ale pro speciální účely umíme nabídnout odpínače od 1-pólových až po 8-pólové.

Neomezujte se typem montáže.

Nabízíme odpínače se zadní montáží na instalační lištu nebo montážní desku, odpínače s přední montáží do panelu, do boku nebo do dveří rozváděčové skříně, odpínače s montáží do modulových rozvodnic s výřezem 45 mm v kombinaci s ostatními modulárními přístroji na instalační liště.
Odpínače můžete instalovat v jakékoliv poloze: horizontální, vertikální nebo dokonce i na strop, a to bez snížení jejich parametrů.

Neomezujte se způsobem ovládání.

Dodáváme odpínače ovládané z čela, z boku a od 160 A je můžete ovládat také ze zadní strany. Ovládání může být jak přímo na těle odpínače, tak vyvedeno ovládací hřídelí na panel nebo dveře rozváděčové skříně. Navíc máme v nabídce nejen ručně, ale i motoricky, tedy dálkově ovládané odpínače.

Neomezujte se zemí použití.

Základem jsou odpínače certifikované dle IEC norem, ale pro firmy, které svá zařízení exportují na světové trhy, máme v nabídce i odpínače s certifikaci dle UL/CSA pro severoamerický trh.

Neomezujte se místem montáže.

Kromě odpínačů určených pro montáž do rozváděčů nebo ovládacích skříněk nabízíme i široký sortiment odpínačů a bezpečnostních odpínačů v krytech pro přímou montáž na stěnu, a to jak pro vnitřní, tak venkovní použití.
Vybrat si můžete z krytů vyrobených z polykarbonátu, ocelového plechu, nerezového plechu nebo hliníku. Stupeň krytí je až IP67.

 

ONE 20

Jediný odpínač v krytu, který budete potřebovat.

Podívejte se například, co dokáže náš univerzálně použitelný nejmenší odpínač v krytu do proudu 20 A.

Neomezujte se v doplňkových funkcích. Ke všem odpínačům si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky přídavného příslušenství, které dále rozšiřuje funkce a bezpečnost odpínačů.

Příslušenství

Z velké části univerzálně použitelné pro velký rozsah odpínačů a jeho montáž nevyžaduje použití šroubů a nářadí. Z naší nabídky odpínačů si snadno vyberete provedení, které se nejlépe hodí k vámi zamýšlenému použití. Vybrané produkty můžete nakoupit zde.

 

SwitchLine OT 160…4 000 A

 • Ucelená řada odpínačů
  • s ručním i motorickým ovládáním
 • Bezpečné přepínání zdrojů – 3 stabilní polohy I-0-II
 • Velký výkon v kompaktních rozměrech

 

 

SwitchLine OT 16…125 A (160 A)

 • Montáž jak na základnu, tak i do panelu
 • Bezpečné přepínání zdrojů – tři stabilní polohy I-0-II
 • Odpínače v 3 krytech
  • polykarbonát
  • ocelový
  • nerezový plech

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

ABB – Tiché instalační stykače

Potřebujete spínat osvětlení, topení, ventilaci nebo třeba čerpadla do 15 kW? Pak můžete sáhnout po našich instalačních stykačích ESB..N a EN..N, a my vám slibujeme, že poté, co s nimi […]

ABB – Rozvodnice UK600

Díky modulární koncepci, zdokonalenému využití prostor a řadě detailů nabízí tato nová řada zapuštěných rozvodnic a skříní pro datová komunikační média maximální flexibilitu pro každý instalační projekt!

WEBINÁŘE