EVELUX – chytré veřejné osvětlení

Tímto svítidlem společnost TREVOS rozšířila produktové portfolio o svítidlo vhodné pro veřejné a venkovní prostory. Svítidlo je vhodné pro komunikace, obytné a rezidenční zóny, parkovací plochy a venkovní prostranství. Svítidlo je vyrobeno ze slitiny hliníku šedé barvy s krytem z tepelně tvrzeného bezpečnostního skla.

 

Standardem je samostatná přepěťová ochrana 10kV a nadstandardní vybavení již v základní verzi.

Pro optimální nastavení na výložníku je EVELUX možné polohovat, s ohledem na správné nasvětlení a zároveň zamezení nežádoucího oslnění. Přístup k řídící jednotce je možný bez nástrojů a svítidlo může být v průběhu údržby přimontováno ke sloupu či výložníku.

 

 

Svítidlo je nabízeno ve dvou velikostech a osmi výkonových variantách od 2 300 do 13 620 lumen. Vybrat si zákazník může z patnácti volitelných optik včetně dvou přechodových. Standardně jsou svítidla dodávána v teplotě chromatičnosti 3 000 a 4 000 Kelvin. Na přání je možné vyrobit variantu 2 700, ale i 6 500 kelvin.

                                            

                                                                                                                             

EVELUX má již v základní verzi zabudovaný interní časovač, díky kterému je možné regulovat intenzitu osvětlení. Tato funkce se jmenuje Modnight a svítidla si podle potřeby můžete nastavit například tak, že budou svítit na 100% do západu slunce, na 50% od deseti hodin večer a na 30% od půlnoci do 4 hodin ráno, kdy se výkon vrátí na původních 100%.  Při osazení svítidla DALI driverem je možné svítidla ovládat také bezdrátově. Řídicí software spravuje a ovládá svítidla na dálku.

V případě potřeby je možné svítidlo dovybavit Zhaga socketem např. s pohybovými čísly. Díky variabilitě provedení je svítidlo vhodné pro široké spektrum použití ve veřejném a pouličním osvětlení.

Svítidlo splňuje certifikace ESČ a ENEC u elektrotechnického zkušebního ústavu. Certifikováno je na krytí IP66 a pro použití na sportovištích splňuje certifikaci Ball proof.

Více informací najdete na stránkách výrobce TREVOS.

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

25Říj
22Říj

Webinář TREVOS

11:00 - 12:00
06Říj

TREVOS – Naos

13:00 - 14:00
27Zář
23Zář
14Zář