O prodejní kampani HIT2023

Největší jarní prodejní kampaň je tu!

💻 Prodejní kampaň na podporu e-businessu probíhá na všech pobočkách Sonepar Česká republika, a to prostřednictvím e-shopu a mobilní aplikace. Akce se uskutečňuje v termínu od 1. března do 30. června letošního roku. 

Přihlaste se, nakupujte, postupujte a my Vás odměníme! 

✏️ Pomocí přihlašovacích údajů* do kampaně se přihlásíte na adrese www.hit2023.cz, kde se Vám po každém nákupu na e-shopu či v mobilní aplikaci načítá obrat za provedený nákup a vidíte svůj postup v kampani, případně na jaký dárek máte nárok. 

🎯 Nejen, že čím více toho koupíte, tím získáte hodnotnější ceny. Zároveň ale máte možnost zhlédnout zajímavá produktová videa vybraných dodavatelů a přečíst si články z oboru našich dodavatelů.

🎉 Zapojit se můžete kdokoliv, i v průběhu kampaně – nejpozději však do 30.6.2023. O výhody nepřijdete, obraty se Vám totiž načítají vždy zpětně a to od 1.3.2023.

Jak to funguje?

👉 Pro zákazníky, kteří ještě přes digitální kanály neobjednávali (v období 1. 3 – 30. 6. 2022):
Nakupte přes e-shop nebo mobilní aplikaci minimálně za
40 000 Kč bez DPH a automaticky získáváte dárek v hodnotě 1 000 Kč. Za každé další navýšení o 25 000 Kč stoupá hodnota dárku o dalších 1 000 Kč. Informace zobrazené po vstupu do kampaně: ve zobrazení postupu obratu vidíte obrat, kterého je nutné dosáhnout pro získání dárku dle příslušného kroku.

👍 Pro zákazníky, kteří již digitální kanály pro nákupy využívají:
Navyšte
svůj obrat, kterého jste dosáhli v digitálním prodeji ve stejném období loňského roku (1.3 – 30.6.2022), přes e-shop nebo mobilní aplikaci. Pokud bude hodnota navýšení minimálně o 40 000 Kč bez DPH, automaticky tak získáváte dárek v hodnotě 1 000 Kč. Za každé další navýšení o 25 000 Kč stoupá hodnota dárku o dalších 1 000 Kč. Informace zobrazené po vstupu do kampaně: ve zobrazení postupu obratu vidíte obrat, kterého jste dosáhli v loňském období, navýšený o minimální hodnotu navýšení dle příslušného kroku.

Chcete získat ještě více?

💯 Je to možné a dokonce velmi jednoduché. Nakupte jakékoliv produkty partnerů prodejní kampaně HIT2023 a my vás automaticky odměníme. Nákup produktů od těchto partnerů je zvýhodněn bonusem +50%. To znamená, že pokud nakoupíte například za 10 000Kč, do kampaně Vám připíšeme 15 000Kč. 

📑 A proto nezapomeňte na jednotlivých stránkách parterů dočíst až nakonec, odkud máte možnost přejít na produkty partnera přímo do našeho e-shopu.

Co je nutné dále vědět?

📣 Přihlášením do prodejní kampaně HIT2023 potvrzujete, že jste se seznámili s pravidly prodejní kampaně HIT2023, informacemi o zpracování osobních údajů, se všeobecnými obchodními podmínkami a s Compliance společnosti Sonepar Česká republika spol. s r.o. Veškeré dokumenty jsou dostupné na těchto odkazech:

https://www.hit2023.cz/pravidla-kampane/
https://www.sonepar.cz/informace-zpracovani-osobnich-udaju
https://www.sonepar.cz/obchodni-podminky
https://www.sonepar.cz/compliance

❗Prodejní kampaň se nevztahuje na S2S – systémové objednávání, týká se výhradně nákupů přes e-shop a mobilní aplikaci.

📝 *Přihlašovací údaje do prodejní kampaně Vám předá obchodní reprezentant. Pokud jste je ještě neobdrželi, neváhejte se obrátit na Vaši kontaktní osobu ve společnosti Sonepar. Do prodejní kampaně HIT2023 není možná sebe registrace.

Co můžete získat?

🏆 Hlavní cena je wellness pobyt v hodnotě 20 000 Kč. Nicméně pro Vás máme připravenou celou škálou různých dárků, kterými Vás zajisté potěšíme. Kompletní přehled všech dárků naleznete po přihlášení a po vstupu do prodejní kampaně.

🌞 V případě nejasností nebo problémů s přihlášením nás prosím kontaktujte na e-mailu hit2023@sonepar.cz. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme úspěšný postup v kampani. Za společnost Sonepar ČR členové týmu HIT2023.