Partneři prodejní kampaně

Platinoví partneři

Máte-li k ruce široké portfolio produktů, které patří ke světové špičce, pak můžete vytěžit maximum z dokonalé koncepce komplexní elektroinstalace.

Eaton Elektrotechnika je výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie, záložních zdrojů, osvětlení a bezpečnosti, strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě, řešeních pro náročná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách.

Společnost LEDVANCE je s pobočkami ve více než 50 zemích a zastoupením ve více než 140 zemích jedním z předních světových poskytovatelů osvětlení. Nabízí rozsáhlý sortiment LED svítidel pro široké spektrum použití, inteligentní osvětlení pro řešení Smart Home a Smart Building.

Již více než 100 let přinášíme nová řešení pro kvalitní funkci a snadnou instalaci elektrických rozvodů. Využíváme přitom dovednosti našich zaměstnanců z celého světa, neboť víme, že každý trh má své zvláštnosti a požadavky. 

Záruka kvality, spolehlivosti a bezpečnosti. Nasloucháme vám. Stále se snažíme plnit vaše požadavky, výzvy, doporučení. Každý rok inovujeme stovky produktů, aby byl váš život i práce bezpečnější, stabilnější a komfortnější. 

Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 130 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou inovativních technologií. Se svými více než 12 000 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. 

Společnost TREVOS, a.s. je ryze česká firma s více jak třicetiletou tradicí ve výrobě průmyslových a interiérových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

Text