Barevný tisk a plně integrované HMI pro vaši efektivní práci

Tiskárna Bluemark ID Color je nový typ tiskárny od společnosti Phoenix Contact, která disponuje barevným tiskem a integrovaným rozhránním pro snadnější obsluhu. Nyní budete schopni tisknout rychle a bezchybně přímo na dotykovém panelu tiskárny bez nutnosti připojení počítače. Celý proces tisku probíhá za studena a není tedy nutné čekat na inicializaci tiskárny a po vytištění je možné hned materiál použít.

Hlavní přednosti nových tiskáren Bluemark

 • Rozmanité možnosti použití s volitelným barevným tiskem a 1 350 dostupnými materiály
 • Možnost tisknout opakovaně a potištěný materiál ihned použít bez nutnosti čekání
 • Tiskárna rozeznává směr vložených štítků a v případě potřeby sama otočí tisk o 180°
 • Intuitivní a časově úsporná obsluha díky integrovanému označovacímu softwaru
 • Značení je ihned odolné vůči rozmazání, proto lze materiály pro značení okamžitě používat
 • Rychlé popisování plastových a kovových štítků pro označování svornic, vodičů, kabelů, přístrojů a zařízení
 • Škálovatelné rozlišení tisku mezi standardním tiskem (1200 dpi) a tiskem ve vysokém rozlišení (2400 dpi)
 • Ekologická vysokorychlostní tiskárna bez emisí díky moderní technologii UV LED

 

Zjednodušte a zrychlete svoji práci s našim novým softwarem

Představujeme vám novou verzi plánovacího a značícího softwaru Project Complete. V této verzi programu bude vaše práce ještě snažší a rychlejší než kdykoliv předtím. Software Clip project byl kompletně přepracován, byly zde přidány funkce usnadňující práci a zvyšující efektivitu práce. Tato vylepšení byla přidána na základě podnětů od našich partnerů.

Pokud používáte starší verzi našeho softwaru, ať už se jedná o Clip project Professional nebo verzi Advanced, máte nárok na bezplatný upgrade na nový Project Complete. K aktivaci nové verze stačí použít vaši stávající licenci. Starší i novou verzi můžete současně provozovat na jedné stanici bez omezení.

Nemáte od nás software, a přesto byste ho rádi vyzkoušeli? Pod tímto odkazem novou verzi naleznete:

http://www.phoenixcontact.cz/tisk

Vyplňte název firmy, váš e-mail a jako aktivační kód zadejte samé „1“. Následně dojde k aktivaci 30-ti denní verze.

Dávejte prosím pozor, od verze 1.5 softwaru Projectu Complete již nejsou projekty kompatibilní se starší verzí programů. Projekty vytvořené ve starší verzi je možné konvertovat do nové verze.

 

A co je nového?

 • Kompletní přepracované rozhraní celého softwaru tak, aby usnadňovalo práci, ale zároveň bylo moderní. Vše kompletně v českém jazyce.
 • Oproti starší verzi programu Clip project je zde rychlý výběr materiálu, v novém Project Complete stačí napsat počáteční název materiálu pro jeho snadné nalezení.
 • Plynulejší běh celého prostředí. Program Project Complete byl vytvořen nově zcela od základu a při jeho tvorbě se počítalo primárně s podporou nových a moderních systémů, a proto je plně optimalizován pro běh na systému Windows 10.
 • Program Project Complete umožňuje vybrat pouze tiskárny, které skutečně používáte, není nutné tedy hledat tu správnou tiskárnu.
 • Pro snadný výběr materiálů, které skutečně používáte, je možné použít funkci oblíbené:
 • Zvolili jste omylem špatný typ materiálu? Nevadí, díky vestavěné funkci lze materiál jednoduše vyměnit za jiný bez nutnosti vše přepisovat. Navíc lze jednoduše najít a nahradit text za jiný.
 • Program Project Complete marking umožňuje i vytváření čárových kódů, např. dnes velmi oblíbeného QR kódu, kde můžete uvést např. informace o vaší firmě a šetřit tak místo na výrobním štítku.

Program Clip project Complete marking je všestraný pomocník pro váš každodenní tisk, který svými chytrými a snadno dostupnými funkcemi zefektivňuje a zrychluje vaši práci.

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE