Nové distribuční bloky PTFIX

Efektivní distribuce potenciálu

 Nové distribuční bloky PTFIX společnosti Phoenix Contact mohou být použity okamžitě bez manuálního propojování, což umožňuje ušetřit až 80 procent montážního času. Distribuční bloky 1,5 mm², 2,5 mm², 4 mm² a 10 mm² jsou k dispozici s různými počty pólů a mohou být uspořádány v sériích bez ztráty rozteče. Flexibilně můžete pak rozšiřit potenciál s dvoupolohovými standardními propojkami.

Distribuční bloky jsou také k dispozici na montáž na DIN lištu, lepením nebo přímou montáží, která umožňuje flexibilní využití do všech aplikací. Předem nakrimpované nebo pevné vodiče jsou rychle připojené technologií přímého připojení Push-in bez nutnosti použitá jakéhokoli nářadí. Příčná montáž na lištu DIN a kompaktní konstrukce umožňují úsporu místa až o 50 procent.

Distribuční a výkonové bloky s 2, 6, 12 a 18 svorkami jsou k dispozici v jedenácti barvách pro jasnou, intuitivní a bezpečnou instalaci. Označení všech svorek zajišťuje velmi přehledné uspořádání kabeláže. Distribuční bloky PTFIX proto zajišťují flexibilní a nákladově efektivní distribuci potenciálu.

 

S našim on-line konfigurátorem si složíte vlastní distribuční blok stejně snadno jako LEGO.

Přejděte na stránky www.phoenixcontact.cz a následně klikněte na položku Produkty. Pod touto položkou se nalézají jednotlivé online nástroje, které vám usnadní práci, najdete je zde pod názvem Konfigurátory.

Pro konfiguraci distribučních bloků PTFIX zvolte položku s názvem: „Rozvodné bloky s přípojkou Push-in připravené k připojení“.

 

Výhody / Vlastnosti

  • Časová úspora až 80 % s bloky připravenými pro připojení bez manuálního přemostění
  • Flexibilní použití s přímou montáží nebo lepením nosných lišt
  • Časově nenáročné připojení vodiče technikou přímého konektoru Push-in bez použití nástrojů
  • Časová úspora až 50 % na nosné liště s příčnou montáží
  • Jednoznačné propojení s jedenácti barevnými kombinacemi

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE