Rozvodnice UK600

Rozvodnice pro domovní instalace

 • Konstrukce našich rozvodnic vám ušetří spoustu času při připojování vodičů. Můžete do nich instalovat zařízení na DIN lištu, montážní desky i čelní panely.
 • V naší nabídce máte na výběr rozvodnice pod omítku i na omítku, plastové i oceloplastové.
 • Vyberte si rozvodnici UK600, MISTRAL41 či MISTRAL65. Každá z těchto rozvodnic splňuje podmínky normy ČSN EN 60670-24 úplného krytu.
 • Bytová UK600 šetří čas a nabízí více prostoru

Díky modulární koncepci, zdokonalenému využití prostor a řadě detailů nabízí tato nová řada zapuštěných rozvodnic a skříní pro datová komunikační média maximální flexibilitu pro každý instalační projekt! Pro usnadnění ověření návrhu rozvodnic dle normy ČSN EN 61439-3 jsou prázdné skříně certifikovány dle ČSN EN 62208 ed.2:2012. Rozvodnice byly odzkoušeny jako úplný kryt dle normy ČSN EN 60670-24 ,,PD‘‘ (pokyny BB).

Až o 200 % větší připojovací prostor. Odnímatelný držák přístrojů můžete uvnitř skříně umístit do nejvhodnějšího místa. Určitě oceníte vychytávky jako třeba kabelové vstupy s integrovaným držákem svorkovnice.

V 5 velikostech, jednou až pěti řadami a prostorem pro 12–60 modulů. Pro masivní zdivo i duté stěny.

3 varianty rozvodnic: Standardní pro instalaci modulárních přístrojů na DIN lištu, Mediální a Kombinované rozvodnice.

 

Díly skříně/pouzdra si můžete objednávat i postupně podle jednotlivých etap svého projektu.

Pokud jde o design, máte na výběr z několika dveřních variant, podle toho, která se do daného interiéru hodí nejlépe. Díky tomu rozvodnice může být dokonce už i dekorativním prvkem domácnosti.

 

Co získáte s rozvodnicí UK600

 • Úplný kryt dle normy ČSN EN 60670-24
 • Čas potřebný k instalaci zkrátíte až 10 %
 • Získáte až o 200 % více prostoru pro instalace
 • Elektromagneticky odstínění prostor pro instalaci multimediálních komponent
 • Designové řešení, mediální i standardní dvířka
 • Řešení postupných dodávek komponent pro různé fáze projektu
 • Možnost propojení vícero skříní

 

Možnosti montáže UK600

 • Použití pro duté příčky i cihlové zdivo
 • Horizontální i vertikální montáž
 • Šroubové i násuvné rychlosvorky

 

 

Nová typová řada rozvodnic Systém pro E comfort MISTRAL®

Navazuje na dlouholeté zkušenosti firmy ABB v oblasti distribuce elektrické energie a na širokou výrobkovou základnu přístrojů pro ochranu, řízení, monitorování, měření a úsporu energie. Tyto inovativní rozvodnice doplňují rozsáhlý sortiment výrobků pro průmyslový, komerční a obytný sektor.

 

System pro E comfort MISTRAL41

Tyto rozvodnice se stupněm krytí IP 41 jsou určeny především do obytných a komerčních prostor. Řada sestává z rozvodnic pro zapuštěnou montáž MISTRAL41F a rozvodnic pro montáž na povrch MISTRAL41W s obsahem od 4 do 72 modulů, což je jedna z nejrozsáhlejších nabídek na trhu. Obě provedení jsou dostupná jak s průhlednými dvířky v elegantní petrolejové barvě, tak i neprůhlednými plnými dvířky v barvě bílé. Hloubka skříňky pro zapuštěné provedení je vyváženým kompromisem mezi dostatečným montážním prostorem uvnitř skříňky a možností montáže do relativně tenkých stěn.

 

System pro E comfort MISTRAL65

Nová řada rozvodnic MISTRAL® -Mistral 65

Rozvodnice jsou svým stupněm krytí IP 65 určeny pro montáž do prostředí, kde je vyžadována ochrana proti vniknutí prachu nebo proti stříkající vodě. Řada sestává z rozvodnic pro montáž na povrch rovněž s obsahem od 4 do 72 modulů s průhlednými a neprůhlednými dvířky. Konstrukce se vyznačuje některými unikátními vlastnostmi, například u víceřadých rozvodnic lze měnit nejen hloubku přístrojových DIN-lišt ale i jejich vzdálenost v rozmezí 125–150 mm. Pro vedení vodičů je v rozvodnicích velký prostor jak pod DIN-lištami, tak i na bocích skříňky, kde jsou připraveny kabelové příchytky i očka na případné použití vázacích pásků.

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

ABB – Tiché instalační stykače

Potřebujete spínat osvětlení, topení, ventilaci nebo třeba čerpadla do 15 kW? Pak můžete sáhnout po našich instalačních stykačích ESB..N a EN..N, a my vám slibujeme, že poté, co s nimi […]

ABB – Rozvodnice UK600

Díky modulární koncepci, zdokonalenému využití prostor a řadě detailů nabízí tato nová řada zapuštěných rozvodnic a skříní pro datová komunikační média maximální flexibilitu pro každý instalační projekt!

WEBINÁŘE