SMART+ od Ledvance – Osvětlení s bezdrátovým řízením

Klopýtáte černočernou tmou a hledáte zoufale vypínač? Musíte opustit teplo své postele jen proto, abyste zhasli světla? Díky technologii chytrého osvětlení od LEDVANCE přeměníte svůj domov na inteligentně propojený high-tech svět, ve kterém se budete cítit útulně a pohodlně.

Ať už máte zájem o vysoce účinné LED světelné zdroje nebo stylová LED svítidla, výrobky pro vnitřní nebo venkovní použití, či o ovládání pomocí aplikace, hlasu nebo inteligentního dálkového ovladače – produktové portfolio SMART+ je nyní širší a obsáhlejší než kdykoli předtím.

Naše rozsáhlá nabídka produktů pro vnitřní a venkovní osvětlení je nejen úžasně stylová, ale i mimořádně úsporná. Ušetří vám peníze, díky profilům osvětlení vytvoříte libovolnou náladu dle vlastních představ a budete se cítit mnohem bezpečněji. Vybírat můžete z různých technologií: WiFi, Bluetooth, popř. ZigBee s vlastní bránou a rozsáhlým výběrem produktů.

Chytré a pohodlné – Proč vstávat pokaždé, když chcete rozsvítit nebo zhasnout? Zákazníci používající systém SMART+ mohou osvětlení ovládat pomocí aplikace nebo hlasem z pohodlí své pohovky.

Chytré a mobilní – SMART+ dodává mnoha uživatelům pocit většího bezpečí. Nabízí možnost ovládat osvětlení prakticky odkudkoliv a simulovat tak například přítomnost v domě.

 

Chytré a atraktivní – Osvětlení v současnosti obnáší mnohem víc než pouhé stisknutí vypínače. Stále více zákazníků přitahuje možnost vytvářet nejrůznější scény stylového osvětlení nebo automatizovat světelné sekvence (např. světelný budík) v průběhu dne.

Chytré a venkovní – Větší pohodlí, vyšší bezpečnost, zesílená atmosféra: LEDVANCE nabízí také řadu produktů inteligentního osvětlení, které zpřístupňují širokou škálu fascinujících možností i pro venkovní využití.

Více informací o produktech LEDVANCE zjistíte zde.