Innova – Systémové řešení osvětlení

V TREVOS máme rádi inovace. Do roku 2018 jsme vstoupili s novým inovativním svítidlem INNOVA, která nabízí komplexní, systémové a inovativní řešení se stupněm ochrany IP66/IP69. Jedná se o 7. generaci průmyslového svítidla určeného pro prostory s požadavkem na vysoké krytí (odolnost vůči vodě a prachu).

Svítidlo je určeno pro výrobní prostory, skladovací haly (logistická centra), parkovací domy, zemědělské objekty aj. Jeho volba přináší uživatelům vysokou přidanou hodnotu a technický standard:

  • uzavřené a nerozebíratelné svítidlo s LED světelnými zdroji. Při výrobě je automaticky testovaná funkčnost a těsnost každého kusu, a tím je garantována 100% spolehlivost, krytí a elektrická bezpečnost.
  • konstrukce svítidla připravena pro zapojení na propojovací konektor na jeho boční straně. Tím odpadá rozebírání svítidla při montáži.
  • součástí jsou posuvné závěsyumožňující instalovat svítidlo na uchycení v rozteči původního osvětlení. Je zjednodušena výměna původního osvětlení za nová svítidla. Rozpětí závěsů je od 420 mm do 980 mm v závislosti na typu svítidla. 
  • hlavní výhodou je úspora časupotřebná pro zapojení či propojení svítidel.
  • pro různá prostředí využití je v nabídce volba ze tří světelných charakteristik: od 2,5 m montážní výšky v případě INNOVA WB (Wide beam – široká charakteristika) až po 12 m výšky stropu u verze INNOVA NB (Narrow beam – úzká charakteristika).

Svítidlo se vyrábí ve více jak 300 variantách (2 600 – 11 000 lm) včetně třífázového propojení, stmívání, nouzového osvětlení nebo senzorů. Standardní délka připojovacích a propojovacích kabelů je 1 a 3 m, ale jsme připraveni i na individuální požadavky zákazníků.  

INNOVA se vyrábí z vysoce kvalitního polykarbonátu PC a z dalších odolných materiálů, které umožňují svítidlo použít do chemicky agresivního prostředí. Celková tuhost, pevnost, odolnost a dobrý tepelný management elektronických součástek se projevují ve dlouhé životnosti svítidla i při teplotách okolí až do 50°C, pro které je certifikováno. Za kvalitu svých produktů, které často svítí nepřetržitě, ručí TREVOS pětiletou zárukou. Více informací najdete na www.innova.lighting.

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

25Říj
22Říj

Webinář TREVOS

11:00 - 12:00
06Říj

TREVOS – Naos

13:00 - 14:00
27Zář
23Zář
14Zář