Zdroje nepřerušovaného napájení UPS Legrand

Společnost Legrand, světová značka v elektrotechnickém průmyslu má ve svém portfoliu širokou škálu produktů, mezi které patří i zdroje nepřerušovaného napájení UPS. Portfolio obsahuje kompletní nabídku zařízení pro domovní, kancelářské, IT, průmyslové nebo stejně jako pro jakékoliv jiné kritické aplikace. Legrand věnuje nemalé prostředky do vývoje a dalšího zdokonalování produktů, které splňují čím dál náročnější požadavky trhu.

Nabídka UPS s jednofázovým výstupem obsahuje unikátní produkty, které na trhu prakticky nemají konkurenci. Jedná se o zdroje do jmenovitého výkonu 10kVA, které jsou schopny napájet zátěž standardně do 30 minut. Některé zdroje, hlavně ty výkonově větší pak lze dovybavit externími bateriovými moduly, které prodlouží dobu zálohy na požadovanou úroveň. UPS standardně pro zajištění komunikace s nadřazeným zařízením, obsahují komunikační porty, kterými mohou být USB, RS-232 nebo např. slot pro komunikační kartu.

Portfolio UPS s třífázovým výstupem obsahuje zdroje do 800kVA, které lze využít v téměř jakékoliv aplikaci. Osvědčené a spolehlivé konvenční nebo modulární UPS slouží pro zálohování stále více sofistikovanějších zátěží.
Mezi jednofázové zdroje, které stojí za zmínku je Keor PDU. Jedná se o UPS, který kombinuje UPS a PDU. Lze ho tedy nainstalovat do standardního 19“ datového rozváděče, stejně jako ho lze umístit např. na stůl a vytvořit tak instalaci jako samostatně stojící.

Jedním z nových třífázových zdrojů je Keor Compact, který má velice kompaktní rozměry, přičemž může být vybaven interními bateriemi a může tak zajistit standardní dobu zálohy při zachování malých půdorysných rozměrů.

Keor PDU i Keor Compact budou zmíněny v rámci webinářů pořádaných při Digitálním veletrhu.