ABB

ABB to jistí aneb co získáte?

  • Inovativní výrobky, řešení a služby orientované na budoucnost
  • Automatizaci, inteligenci a konektivitu produktů
  • Široké, komplexní a kompatibilní portfolio produktů
  • Kvalitu a spolehlivost
  • Snadnou instalaci a údržbu
  • Nadstandardní servis a péči

 

Vypínače a zásuvky slaví 155 let výroby v Jablonci nad Nisou
Jsme hrdým pokračovatelem výroby domovních elektroinstalací, na jejímž začátku stáli v roce 1868 pánové Gustav Kramer a Adalbert Löbl.

Je nám potěšením, že i v roce 2023 vyrábíme na stále stejném místě v Jablonci n. N. a jsme největším výrobcem vypínačů a zásuvek v České republice.

Odolnost vypínačů a zásuvek v IP44
Přáním snad každého zákazníka je mít stejný design elektroinstalace i v místech, která mohou být vystavena prachu a vlhkosti. Takovými typickými místy jsou např. komora, balkon, terasa a další. Nabízí se řešení v přístrojích pro zapuštěnou montáž s krytím IP, které vyhoví po stránce bezpečnosti i designu.


Domovní rozvaděč UK600. Rozvodnice pod omítku, rozvodnice nástěnná

Rozvodnice splňuje podmínky normy ČSN EN 60670-24 úplného krytu.

Inteligentní a velmi flexibilní rozvodná skříň pro montáž nástěnnou, zapuštěnou do zdi i do duté stěny, tedy sádrokartonu. Podívejte se na promyšlené konstrukční detaily a vychytávky, které vám ušetří čas při instalaci rozvodnice. S UK600 se totiž velmi dobře pracuje. Konstrukce našich rozvodnic vám šetří spoustu času při připojování vodičů. Můžete do nich instalovat zařízení na DIN lištu, montážní desky i čelní panely. V nabídce máte na výběr rozvodnici plastovou i oceloplastovou. V nabídce i designová dvířka – třeba zrcadlová.

Potřebujete při instalaci více místa? Zvolte si ComfortLine!

Kompaktní rozvodná skříň ComfortLine je určena pro zapuštěnou i nástěnnou montáž. V nabídce je rozvodnice klasická i multimediální, s velkou variabilitou a prostorem pro možnosti budoucích obměn a rozšíření. V následujícím videu vám ukážeme, jak jednoduché je upevnění rozvodnice na stěnu, při kterém zároveň vyřešíte nastavení hloubkové úrovně. Přiblížíme, jak vypadá a jak funguje pryžová kabelová příruba pro přívod kabelů i jak je řešený prostor pro připojení vodičů uvnitř rozvodnice.


Soutěžte o alza poukázky. Vyhrává ka
ždý!
K rozvodnicícím nezbytně patří modulární přístroje, proto se nezapomeňte zapojit do oblíbené soutěže Vyfoť modulárky, získej alza poukázky, která běží do 30.6. Nakupujte, foťte a posílejte nám vaše instalace. My vás bohatě odměníme!

 

Chytré bydlení ABB-free@home přináší komfort a především úspory.

Při stavbě domu přichází elektroinstalace na řadu sice až jako jedna z posledních věcí, ale na jejím dobře promyšleném projektu závisí pohodlí vašeho bydlení. Podívejte se na naše referenční stavby s ABB-free@home. Zveme vás na návštěvu do nového pasivního domu u Mladé Boleslavi. Podívejte se, jak v chytrém domě funguje ovládání žaluzií, regulace podlahového topení a rekuperace. Dozvíte se, jak snížit výdaje za topení a jak šetřit vodu.


Odměníme každý nákup přes konfigurátor!

Soutěž Ulovte si pštrosa poběží od 1.3. – 30.6. Zkuste využít při plánování projektu elektroinstalace konfigurátor domovních elektroinstalací. Usnadníte si život, a ještě vás za to odměníme. Vždy! A když překlopíte svůj projekt do online objednávky a nakoupíte přes kupabb.cz, zařadíme vás do slosování o hodnotné poukázky Engelberts Strauss.

 

Nový Konfigurátor pro domovní elektroinstalace.
Vyzkoušejte náš konfigurátor, kde můžete využít buď rychlou volbu z přednastavených instalací, nebo si postavit svůj projekt.

 

 


Tip bytového designera: Chytré led osvětlení
Roman Zach a Petr Šlejmar, které znáte z pořadu Bydlet jako, vám poradí, jak si svůj byt vylepšíte a zútulníte chytrým led osvětlením. Když si pořídíte stmívatelná led světla do pokoje, můžete je nejenom rozsvěcet a zhasínat, ale také stmívat, či měnit barevné odstíny světla. Přesvědčte se sami.


Chcete vždy vědět, kdo zvoní u vašich dveří?

S domovním telefonem ABB Welcome Midi máte přehled ať jste doma, či třeba na dovolené u moře. Jednoduché zapojení nabízí ovládání přes mobilní telefony nebo tablety, takže komunikovat či prohlížet fotky zvonících návštěv můžete odkudkoliv. Oceníte moderní vzhled vnitřních i venkovních přístrojů a intuitivní ovládání vnitřních audio i videotelefonů. Venkovní tabla z ušlechtilých materiálu snesou extrémní vedra i mráz.

 

 

Podívejte se na praktické ukázky instalací:

Instalační stykače ABB jsou nehlučné a úsporné

Certifikované instalační stykače jsou součástí široké nabídky modulárních přístrojů. Využijete je při řízení a spínání osvětlení, ovládání topení, ventilace, motorů a čerpadel. V nabídce od 16 až do 100 A, v automatické i manuální verzi, s širokým výběrem společného příslušenství. Garantují nehlučný provoz ideální pro vnitřní prostory budov.

 


Stykače a motorové spouštěče s Push-in pružinovými svorkami

Nové stykače a motorové spouštěče s Push-in pružinovými svorkami umožňují extrémně rychlé připojení vodičů. Nepotřebujete žádný nástroj. Ušetříte až 50 % času. Pokud požadujete rychlost, jednoduchost a spolehlivost, stačí vodič do svorky jen zatlačit. Push-in!

 

 


Přehled webinářů a školení ABB
Naše typy, triky a postřehy. Srozumitelně a s nadhledem na našem YouTube.


Společnost ABB sází lesy nové generace
ABB v partnerském projektu s Lesy ČR osazuje lesy, které poškodil kůrovec. Z prodeje designové řady Levit se podílíme na výsadbě nových smíšených lesů, protože druhově pestré lesy jsou odolnější. Pojďte se podívat, jak sázíme lesy nové generace.

 

Newsletter ABB to jistí!
Nechcete si nechat ujít soutěže, zajímavosti, novinky, vychytávky, webináře či nová videa?
Zažádejte si o zasílání newsletteru, který vychází 4x ročně.

 

Vybrané produkty

O firmě

ABB Elektrotechnika

Tvoříme budoucnost bezpečných, inteligentních a udržitelných elektrotechnických řešení.

Kontakt

ABB s.r.o.

Vyskočilova 1561/4a
Praha 4
400 00

Web: www.abb.com
Mail: contact.center@cz.abb.com
Tel: 800 312 222


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.