Kopos

Tradiční výrobce, který přináší stále něco nového

  • zcela novou krabici pod omítku unikátního tvaru zajišťující větší vnitřní prostor
  • systém do zateplení vhodný pro montáž na již dokončené fasády
  • novou řadu parapetních kanálů moderního designu
  • elektroinstalační lišty v černé barvě pro designová řešení nevšedních interiérů
  • nové krabice z bezhalogenových materiálů pro veřejné prostory budov
  • zvukotěsné krabice pro vyšší komfort bydlení
  • a mnoho dalšího právě připravujeme

Rozvíjíme a vylepšujeme výrobky- držíme vysoký standard.

 

Elektroinstalační krabice
Představují nejznámější část sortimentu firmy KOPOS. Tvoří ucelenou řadu výrobků pro montáž do nejrůznějších typů stavebních materiálů a způsobů montáže a využití.

 

Elektroinstalační lišty a kanály
Slouží k provedení elektroinstalace na povrchu a také umožňují její dodatečné rozšiřování nebo snadné provedení úpravy.

 


Kabelové chráničky a trubky
Tvoří rozsáhlou skupinu výrobků reprezentovanou trubkami ohebnými, tuhými, trubkami vyráběnými z plastu, z kovu a pochopitelně množstvím příslušenství, které je k provedení kvalitní instalace třeba. Označení KOPOFLEX se stalo synonymem pro kabelové chráničky.

 

Kabelové nosné systémy
Kabelové nosné systémy (KNS) představují v sortimentu Koposu celou řadu výrobkových řad, jimiž jsou především kabelové žlaby Mars a Jupiter, kabelové lávky a drátěné kabelové žlaby. Výrobky jsou dodávány pochopitelně v různých rozměrových řadách a na zákazníkovi je též možnost výběru povrchových úprav od galvanického zinkování, přes zinkování ponorem nebo lakování. V nabídce nechybí ani varianty vyráběné z nerezové oceli. Součástí systémů je bohaté příslušenství pro vytvoření různého tvarování kabelové trasy. Mnohé výrobkové řady jsou certifikované i pro použití v systémech se zachováním funkčnosti při požáru.

 

Systémy se zachováním funkčnosti při požáru
Stále se rozšiřující oranžový katalog přináší informace o způsobu použití a montáže výrobků, které byly testovány pro použití v systémech vyžadující zachování funkčnosti při požáru.

Vybrané produkty

O firmě

KOPOS KOLÍN a.s. je tradičním výrobcem elektroinstalačního úložného materiálu. Firma je plně v držení českých majitelů, kteří navázali na tradici výroby, započatou v roce 1926. Neustálá modernizace výroby, inovace výrobků, upevnění pozice na domácím trhu a rozšiřování prodejních i výrobních aktivit prostřednictvím mnoha dceřiných společností je důvodem úspěchu firmy až do dnešních dnů.

Kontakt

Havlíčkova 432
Kolín IV
280 02

Web: www.kopos.cz
Email: produkty@kopos.cz


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.