Legrand

Světový specialista pro elektrické instalace a digitální systémy budov

Společnost Legrand nabízí vše od počátečních návrhů až po kompletní řešení nejen domácností, ale také rozsáhlých komerčních objektů i průmyslových celků. Neustále se snažíme posouvat hranice a zákazníkům poskytujeme nejen praktická, ale především atraktivní řešení pro jejich domovy.

Elegantní Valena LIFE

Legrand přináší nové elektronické řešení pro nejmodernější systémy. V řadě Valena Life propojuje sofistikovaný styl a inovativní řešení s bezpečným, spolehlivým a odolným mechanismem. Nyní je dostupná také ve dvou nových barevných provedeních rámečků – černá a grafit – a zajímavostí této řady je také zabudovaná nabíječka USB 30 W, která umožňuje rychlé nabíjení mobilních zařízení, které podporují technologii Power Delivery 3.0 až do 30 W. Díky více než 150 funkcím a patnácti barvám rámečků je tak ideální volbou pro vaši domácnost.

 

Stylové a snadné Niloé STEP

S řadou Niloé Step můžete do svého domova vnést nejnovější trendy a vytvořit jej skutečně jedinečným. Kromě bohaté nabídky barevných variant rámečků nabízí také mechanismus s širokými uvolňovacími tlačítky automatických svorek v bezpečném, pevném a izolovaném provedení a jednoduché nacvaknutí rámečku na montážní desku.

 

 

Energie kdykoliv na dosah

Nová řada prodlužovacích přívodů firmy Legrand je elegantnější, důmyslnější a praktičtější. Otočný blok zásuvek umožňuje zásuvky nastavit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Podle potřeby lze prodlužovací přívod upevnit v horizontální i vertikální poloze pomocí šroubů nebo stahovacích pásků. Jsou také vybaveny orientovanými zásuvkami pro optimální připojení a poskytují dostatek prostoru také pro připojení objemnější nabíječky. Zásuvka se zarovnaným dnem od Legrand je pohledově atraktivní a zabraňuje hromadění prachu – dno zásuvky se zasune dovnitř po zastrčení vidlice.

 

Přívod také umožňuje přímé připojení mobilních zařízení s USB typu A nebo C. Funkce jako přepěťová ochrana, indikace zátěže a nadproudová ochrana vám zaručí pohodu, klid a bezpečí bez ohledu na způsob použití. Je dostupný ve dvou barevných provedeních – bílá/ tmavě šedá a černá/ tmavě šedá.

 

 

tímto prémiovým prodlužovacím přívodem nabíjíte svůj chytrý telefon efektivně bez připojování kabelu na šikmé protiskluzové bezdrátové nabíjecí stanici nebo pomocí integrovaných USB nabíječek typu A a typu C. Ideální řešení pro domácnost i do kanceláře, dostupná ve dvou barevných provedeních – hnědá/ tmavě šedá a bílá/ tmavě šedá.

 

Pomocník při přivítání návštevy

Se vstupním videotelefonem Classe 100 Standard značky BTicino skupiny Legrand můžete na 5“ obrazovce přijmout a ukončit hovor či otevřít zámek. Nabízí také možnost ovládání externích relé (např. pro pojezdovou bránu nebo osvětlení), připojení externího vyzváněcího tlačítka, interkom a přepínání mezi kamerami. Vstupní panel Sfera (dostupný ve variantách Nová Sfera a Sfera Robur) má kromě tří barevných provedení také vysokou variabilitu díky široké nabídce funkcí, jakými může být třeba numerická klávesnice nebo čtečka elektronických karet či otisků prstů.

 

Vybrané produkty

O firmě

Jsme francouzská společnost a patříme mezi světové lídry v oboru elektroinstalací a digitální infrastruktury. Jsme považování také za globální dodavatele řešení pro LAN a datová centra a v oboru inteligentních PDU se řadíme mezi světové lídry. Světové prvenství nám patří v segmentu ovládacích přístrojů a řadíme se také mezi lídry v oblasti chytrého bydlení.

Jsme aktivní ve více než 180 zemích světa s celkovým počtem téměř 38 000 zaměstnanců a v 90 z nich máme obchodní zastoupení. Nabízíme přes 300.000 produktů v oblasti řízení osvětlení, vytápění, správy datových sítí apod., díky čemuž můžeme nabídnout široký výběr řešení na míru pro komerční, průmyslové a rezidenční projekty.

V České republice jsme přítomni již od roku 1992. Kancelář společně se showroomem máme v Praze v ulici Sokolovská. Odtud nabízíme odbornou pomoc a podporu našim klientům a partnerům od návrhu až po dokončení jejich projektů.

Všichni v Legrand věříme, že klíčem k úspěchu a spokojeným zákazníkům je posouvání technologických hranic. Systém distribuce a řízení elektrické energie, organizace a vedení kabelů, elektroinstalační přístroje a příslušenství a mnoho dalších našich produktů tak přináší řadu inovací, které ocení leckterý uživatel. Přijďte se podívat k nám do showroomu a přesvědčte se sami.

Pokud potřebujete pomoci s projektem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme. Jsme schopni vypracovat pro vás návrh unikátního řešení, připravit podklady pro tendr a zajistit vám v něm projektovou ochranu.

Kontakt

Sokolovská 100/94
Praha 8
186 00

 

Web: www.legrand.cz
Tel: +420 770 160 878


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.