Schneider Electric CZ, s.r.o.

Ušetřete čas sobě i svým zákazníkům – www.vypinac.cz

Doporučte jim portál www.vypinac.cz. Zákazníci si mohou sami vybrat ty nejvhodnější vypínače a zásuvky pro svůj domov. Mohou si vyskládat vypínač a případně promítnout na vlastní stěnu, mohou se inspirovat, naleznou zde tipy a triky, sami si vyspecifikují požadovanou sestavu.

Vyzkoušejte www.vypinac.cz a využijte i jednoduchý návod.

 

Objevte novou řadu vypínačů a zásuvek Unica

Nová Unica se pěti designovými variantami, elegantními tvary, více barvami a kvalitním materiálem byla stvořena tak, aby nadchla a přitáhla pozornost. Nabízí široký výběr funkcí od základních až po síťové. Chytrý návrh produktu včetně modularity umožňuje rychlou instalaci a snadnou montáž. Seznamte se.


Dej si sladkou pauzu
K nákupu vybraných produktů nad 4 000 Kč získáte balíček 3 různých čokolád. Akce se vztahuje na jednorázový nákup vybraných produktů řady Harmony a TeSys v cenách bez DPH. Zjistěte si více informací právě teď.

Sedna Design/Elements

Podívejte se jak snadno lze namontovat a nastavit stmívač v nové řadě Sedna Design/Elements. Shlédněte i další technická videa.

 

EVlink: nabíjení elektromobilů

Máme řešení nabíjení pro domácnosti, kancelářské budovy, parkoviště, obchodní centra, garážové domy… Seznamte se nyní s nabíjecí stanicí EVlink Home pro takové to domácí nabíjení.

Motor management s jistotou
Řešení ovládání a spouštění motorů: jejich ovládání, spouštění, ochrana, hlídání a řízení.
Vyzkoušejte si náš online konfigurátor

  • velmi jednoduchý
  • velmi efektivní
  • není třeba registrace
  • za pár minut máte hotovo.

Podívejte se na video, jak je to vše jednoduché:

Inspirujte se v praxi: úspěšná realizace Svatopetrská v Brně
Podívejte se do konkrétní budovy, přímo na její řízení. Systém KNX a EcoStruxure řídí osvětlení, vzduchotechniku, vytápění, rekuperaci, spotřebu vody, distribuci tepla a energie z fotovoltaické elektrárny. Jaké jsou úspory, výhody, přínosy?

Zůstaňme v kontaktu
Přihlaste se k odběru informací a v našich newsletterech obdržíte přehled nových výrobků, upozornění na prodejní akce, zajímavé typy nebo inspiraci z realizovaných řešení.

 

Vybrané produkty

O firmě

Záruka kvality, spolehlivosti a bezpečnosti
Nasloucháme vám. Stále se snažíme plnit vaše požadavky, výzvy, doporučení. Každý rok inovujeme stovky produktů, aby byl váš život i práce bezpečnější, stabilnější a komfortnější. Spojujeme nejnovější světové technologie, software a služby do efektivních řešení … pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu i průmysl.

Připojte se k nám, protože…
                                                    Life Is On

Kontakt

U Trezorky 921/2
Praha 5
158 00

Zákaznické centrum:
Web: www.se.com/cz
Email: podpora@se.com
Tel.: 382 766 333


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.