Signify

Přepněte na LED a začněte šetřit ještě dnes!

Vzhledem k rostoucím nákladům na energie si mnoho firem uvědomuje svou spotřebu energie více než kdy předtím. Věděli jste, že osvětlení představuje v průměru až 25 % spotřeby elektrické energie v budovách1?

Přechodem na úsporné LED osvětlení Philips můžete svým zákazníkům pomoci ušetřit až 75 % energie ve srovnání s běžným osvětlením! A to vše s atraktivní dobou návratnosti pouhých 5 měsíců2 (v závislosti na vybraném produktu). Evropský program Green Deal navíc pomáhá celý proces ještě urychlit skrze dotace na energeticky úsporné renovace osvětlení.

Nabízíme vám kompletní portfolio LED světelných zdrojů a svítidel Philips, které vám zajistí rychlý a bezproblémový přechod do světa úsporného osvětlení. Tak co ještě čekáte? Přepněte na LED a začněte šetřit ještě dnes!

Čas zářivek se krátí
V souvislosti se zavedením nařízení EU o ekodesignu (SLR) a s novelizovanou směrnicí o omezení nebezpečných látek (RoHS) budou země EU nuceny postupně vyřadit řadu světelných zdrojů.

Zjistěte, kterých světelných zdrojů se to týká a do kdy budou vyřazeny. Nebo si stáhněte tento praktický leták, který vytvořila společnost Signify, a získejte podrobnější informace.

Philips LED zdroje a svítidla pro všechny aplikace a za skvělou cenu

Vyberte si LED zdroje pro

  • Projekty, kde se nahrazují  světelné zdroje
  • Nižší počáteční investice
  • Snadné řešení “plug and play”, pokud chcete zachovat stávající svítidla
  • Řadu LED světelných zdrojů MasterConnect lze integrovat do systémů inteligentního osvětlení (např. Interact Pro)

Vyberte si LED svítidla pro

  • Projekty renovace nebo novostavby
  • Nejlepší optický výkon a kompatibilitu
  • Maximální úspory energie
  • Pokročilé funkce (možnost stmívání, nouzové osvětlení a další)
  • Možnost integrace do systémů inteligentního osvětlení (např. Interact Pro)


Využijte sílu LED na maximum – se systémem Philips Interact Ready

Kombinace LED žárovek a svítidel Interact Ready se systémem inteligentního osvětlení (např. Interact Pro) může maximalizovat úspory energie až na 80 %! Automatické osvětlení a personalizované nastavení světla umožněné inteligentním osvětlením také přispívá k většímu pohodlí, pohodě a produktivitě na pracovišti.

Užitečné nástroje a odkazy

Nástroj pro výběr produktu

Kalkulačka návratnosti a úspor

Školení

Snadno najděte nejlepší LED alternativu, která nahradí vaše běžné či zastaralé žárovky. Přechod na LED se vždy vyplatí! Spočítejte si celkové náklady na vlastnictví pomocí našeho speciálního nástroje. Navštivte naši Lighting Akademii a zjistěte více o přechodu na LED osvětlení, našich nástrojích a portfoliu.

 

Proč je LED osvětlení nejlepší volbou pro vaši firmu i domov?
Stále používáte konvenční zdroje a svítidla? Toto video vám ukáže, kolik můžete ušetřit při přechodu na LED osvětlení, a jaké další výhody to s sebou přináší.

Co to je SLR, ELR či RoHS a čeho se tato nařízení EU týkají?
Proč je dobré znát nařízení Evropské Unie SLR, ELR a RoHS? A na co si dát pozor? To vše a mnohem více vám objasní náš obchodní zástupce, Martin Svrček.

Konec výroby lineárních zářivek! Čím je nahradit a jak LED trubice správně zapojit?
Věděli jste, že již v tomto roce dojde dle nařízení EU RoHS k ukončení výroby zářivek a dalších konvenčních zdrojů? O tom, jak je nahradit, vám poví náš produktový manažer, Antonín Melč.

Ultra účinné osvětlení Philips v nové energetické třídě A!
Co se mění s novými energetickými štítky? Jak poznám ty skutečně nejúspornější zdroje? Podívejte se na naše krátké video a buďte v obraze.

Philips LED svítidla

O firmě

Novinky týkající se společnosti Signify najdete v Newsroomu, na Twitteru, LinkedInu a na Instagramu. Informace pro investory jsou na webové stránce Investor Relations.

Kontakt

Bucharova 1314/8
Praha 5 – Stodůlky
158 00

Web: www.signify.com

Obchodní oddělení:
nabidky@signify.com

 


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.