TREVOS, a.s. – výrobce průmyslových a interiérových svítidel

Výkonná průmyslová svítidla s nízkou spotřebou energie.
Neplaťte za energie více, než musíte!

Společnost TREVOS, a.s. je ryze česká firma s více jak třicetiletou tradicí ve výrobě průmyslových a interiérových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

TREVOS, a.s. je dodavatelem svítidel jak na český, tak světový trh. Na tuzemském trhu patří firma mezi přední výrobce průmyslových a kancelářských svítidel. S téměř 300 zaměstnanci se řadí mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Kromě podílu na českém trhu je společnost TREVOS, a.s. velmi aktivní v oblasti exportu. Svítidla se tak vyváží do více než 60 zemí světa, např. do Itálie, Německa, Francie nebo Brazílie.

Díky vlastnímu výzkumu a vývoji ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů získala společnost svůj podíl na trhu.

NANOTTICA

Kvalitními, vysoce výkonnými a úspornými LED svítidly vám pomáháme snižovat náklady za energii.

Svítidla produktové řady NANOTTICA, díky unikátní technologii s patentovanou optickou nanostrukturou v difuzoru, přináší účinnost až 94% a přitom mimořádně účinně eliminují nepříjemné oslnění.

Svítidla jsou určená do průmyslových i komerčních prostor. Zejména s vysokými nároky na zrakový výkon při zachování zrakového komfortu, předchází únavě očí a zvyšují produktivitu práce.

Svítidla dodáváme v základních variantách nebo dle požadavku projektu, např. s funkcí stmívání, s nouzovým režimem, s pohybovým senzorem, s různou vyzařovací charakteristikou (nízké, vysoké stropy) nebo pro prostředí s vysokou či nízkou teplotou nebo pro prostředí s chemickou zátěží.

Svítidla vhodná pro průmysl, strojírenství, výrobní prostory, provozovny výstupních kontrol, sklady, logistická centra, parkoviště a parkovací domy.

Vybrané produkty

O firmě

Společnost TREVOS, a.s., založená v roce 1990, je ryze český výrobce svítidel. Produkujeme široký sortiment průmyslových a interiérových svítidel. Vlastní výzkum a vývoj je založen na odborných znalostech a chráněném know-how.

Díky nejmodernějším technologiím a vysokému pracovnímu nasazení vyrábíme vysoce kvalitní výrobky, které přinášejí světlo do života všech našich zákazníků ve více než 60 zemích světa.

Kontakt

Nova Ves 34
Trutnov
511 01

Web: www.trevos.cz
Email: obchod@trevos.cz
Tel.: +420 481 363 311


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.