ELEKTRIKA.TV ABB

12. 10. 2021, 9:00 - 12:00
Načítám Akce

Webinář ABB

Zahájení v 9:00 bude mít za ABB produktový specialista Jiří Vašinka, který pohovoří o novinkách v rozvodnicích a produktech na DIN lištu. Představí designovou rozvodnici K600 s vyměnitelnými dvířky (zrcadlo, nástěnka, tabule) a bude dělat průvodce předtočených webinářů, včetně odpovědí na případné dotazy z publika elektrika.tv.

Novinky v elektroinstalacích

V tomto webináři se seznámíte s produktovými novinkami 2021, od nového designu vypínačů a zásuvek axcent®, přes bestseller Tango® v IP44, bezdotykový spínač, ovladač pro svítidla Philips Hue, univerzální termostat s plovoucí klapkou či partnerstvím ABB s Lesy ČR na podporu osázení postižených lesů.

Kontakt na přednášejícího: tomas.drahonovsky@cz.abb.com

Délka webináře: 23:30 min

Chytrá elektroinstalace a domovní telefony

V tomto webináři vám představíme stručně a v názorných příkladech výhody používání chytré elektroinstalace ABB-free@home, které vašim zákazníkům ušetří čas i peníze, a možnost propojení s domovními telefony Welcome Midi.

Kontakt na přednášejícího: lubomir.mikmek@cz.abb.com

Délka webináře: 20:30 min

Proudové chrániče. Proč zvolit ABB?

Webinář PROUDOVÉ CHRÁNIČE vám dnes přehledně představí sortiment chráničů, jejich technické vlastnosti a především novinky, které by vám neměly uniknout. Přiblížíme vám druhy elektrických poruch a použití ochranných přístrojů, značení proudových chráničů a problematiku předjištění.

Kontakt na přednášejícího: jiri.vasinka@cz.abb.com

Délka webináře: 35:00 min

Průmyslové a instalační stykače. Proč zvolit ABB?

V tomto webináři vám představíme průmyslové stykače AF v 3–pólovém provedení a instalační stykače ESB…N od 16 do 100 A. Poslechněte si minimálně 9 důvodů, proč použít stykače od společnosti ABB.

Kontakt na přednášejícího: marian.belosovic@cz.abb.com

Délka webináře: 23:00 min

Krytí elektroinstalačních přístrojů

V tomto webináři vás přehledně a srozumitelně obeznámíme se stupněm krytí IPXX a doporučíme ten správný přístroj pro konkrétní místnost.

Kontakt na přednášejícího: tomas.drahonovsky@cz.abb.com

Délka webináře: 20:25 min

Elektroinstalace a hořlavé podklady

V tomto webináři vám poradíme, jakou elektroinstalaci zvolit pro hořlavé podklady. Ukážeme vám, jak probíhá zkouška hořlavosti žhavou smyčkou, a vysvětlíme značení dle norem ČSN.

Kontakt na přednášejícího: tomas.drahonovsky@cz.abb.com

Délka webináře: 19:59 min

Odpínač ONE20

V tomto webináři vám vysvětlíme všechny výhody odpínače ONE 20. Je to jediný vypínač v krytí, který vám nesmí ve vašich instalacích chybět!

Kontakt na přednášejícího: jiri.mynar@cz.abb.com

Délka webináře: 17:55 min

Zeptejte se nás

WEBINÁŘE

ODBORNÉ ČLÁNKY

ABB – Stavební příprava na chytrou domácnost

Při stavbě domu přichází elektroinstalace na řadu sice až jako jedna z posledních věcí, ale na jejím dobře promyšleném projektu závisí komfort vašeho bydlení. Poradíme vám, jak chytře zvládnout rozvod elektřiny, abyste z obyčejné elektroinstalace mohli kdykoliv plynule přejít na chytrou domácnost bez sekání do zdi.

ABB – Tiché instalační stykače

Potřebujete spínat osvětlení, topení, ventilaci nebo třeba čerpadla do 15 kW? Pak můžete sáhnout po našich instalačních stykačích ESB..N a EN..N, a my vám slibujeme, že poté, co s nimi sepnete třeba ta světla, už o nich neuslyšíte! Jsou totiž naprosto tiché.

VIDEA

Podrobnosti