ELEKTRIKA.TV Eaton

5. 10. 2021, 9:00 - 12:00
Načítám Akce

Webinář Eaton – program viz. níže 

5. 10. 2021 od 9:00 do 12:00 vysílá společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. na elektrika.tv, kde představí ve čtyřech vysílacích blocích průřez produktovým sortimentem:

9.00 – 9:45 – Jan Marek & Šimon Szczotka & Jaromír Pávek – Řešení elektroinstalace pro bezpečné a komfortní bydlení
Objevte řešení firmy Eaton pro domovní a bytové aplikace. Od notoricky známých modulárních přístrojů, pro které je firma Eaton na trhu velmi oblíbená, přes rozvodnice, bezdrátové prvky pro chytrou domácnost xComfort, až po UPS pro zálohování napájení důležitých spotřebičů. Přijďte se přesvědčit o šíři portfolia firmy Eaton pro rezidenční aplikace.

9:45 – 10:30, Jan Marek & Šimon Szczotka & Pavel Klaban & Veronika Štěpánková – Rozváděče pro distribuci energie v bytových a komerčních budovách
Nedílnou součástí všech bytových i komerčních staveb jsou distribuční rozváděče určené k napájení celého objektu, které musí zajistit spolehlivou dodávku elektrické energie. Neméně důležité jsou i elektroměrové rozváděče, které musí splnit náročné podmínky energetik a často musí vyhovovat i z hlediska požární odolnosti. Pro všechny tyto aplikace nabízí firma Eaton řešení, díky kterým pro Vás projektování, návrh a výroba rozváděčů pro distribuci energie nebude činit žádné potíže.

10:30 – 11:15, Jan Palkovský & Vladimír Veselý & Veronika Štěpánková – Od čudlíku k softíku aneb přehled sortimentu nejen pro výrobce strojů
Seznamte se s kompletním sortimentem firmy Eaton vhodným pro výrobce strojů, technologií i výrobních linek. Od tlačítek přes stykače, spouštěče, frekvenční měniče, až po jednoduchou automatizaci. Vše od jednoho dodavatele.

11:15 – 12:00, Petr Eliáš & Jan Marek & Šimon Szczotka & Vladimír Veselý & Veronika Štěpánková – Posviťme si na bezpečnost
Kompaktní jističe Power Defence představují dostupné a spolehlivé řešení pro výkonové jištění až do 800 A. Díky integraci do rozváděčového systému xEnergy Basic jsou tyto jističe ideální pro použití v rezidenčních či komerčních aplikacích.

Podrobnosti